Ing. Tomáš Novotný

Místopředseda představenstva společnosti má vysokoškolské vzdělání, obor Podnikové finance.

 

Svou kariéru začínal ve společnosti CITIBANK, a.s. na pozici asistenta finančního manažera divize Citileasing, dále své zkušenosti rozvíjel ve společnosti Deloitte Advisory, s.r.o., kde působil na pozici manažera v oblasti poradenství pro výrobní společnosti. V roce 2014 se stal jednatelem společnosti White and Black Advisory Services, s.r.o., která se specializuje na poradenské služby a služby v PR a v této společnosti působí dodnes. Dále byl jednatelem společnosti provozující tepelné hospodářství a to Správa tepelného hospodářství MČ Praha 8, s.r.o. Později byl společníkem ve společnosti CEE Research & Innovations, s.r.o., která se specializovala na M & A a transakční poradenství.

 

Hlavní specializací místopředsedy představenstva Ing. Tomáše Novotného je především strategické řízení, zvyšování výkonnosti a snižování nákladů, optimalizace organizace společností a spousta dalších specializací důležitých pro správný rozvoj společnosti Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Joomla SEF URLs by Artio
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies