Pojďte s námi rozsvěcovat Prahu

Každý večer rozsvěcujeme a každé ráno zhasínáme Prahu. Svítíme lidem na cestu při večerních toulkách i ranním spěchu do práce, řidičům usnadňujeme jízdu noční Prahou a temná zákoutí měníme v bezpečná prostranství. Naše metropole pulsuje i v noci a my za tím stojíme a jsme hrdí na viditelný výsledek naší práce.                      

Pojďte s námi rozsvěcovat Prahu.

Jaké je to u nás pracovat

Proč svítit s námi?

1

Na nic si nehrajeme, jsme sami sebou

2

Na věku u nás (ne)záleží, vážíme si zkušeností i zájmu

3

Pomáháme na startu kariéry - předáváme zkušenosti i odbornost

4

Zajímáme se o lidi, nasloucháme a necháváme se inspirovat

5

Výsledky naší práce pomáhají všem a to nám dává smysl

6

Umíme ocenit i odměnit, postarat se i bavit se, jsme jedna parta

Rozcestník

Příběhy našich zaměstnanců

Zeptali jsme se našich kolegů.

Jakub Lendr, Elektromontér - specialista slavnostního osvětlení

"Jako rodilému Pražákovi se mi vždycky líbily pražské památky a jejich pestrost. Díky práci v THMP jsem dostal možnost pečovat o jejich slavnostní osvětlení. Starám se o něj s kolegou, který slavnostnímu osvětlení věnuje značnou část svého profesního života a díky tomu mi může předávat své zkušenosti. Kouzlo této práce je i v tom, že se jedná o práci v terénu a ve výškách s krásnými výhledy."

Martin Šmíd, Elektromontér - specialista slavnostního osvětlení

"Veřejnému osvětlení jsem se začal věnovat takřka před 25 lety a posledních šest let hlavně tomu slavnostnímu. V THMP jsem dostal možnost v tom pokračovat. Se slavnostním osvětlením krása pražských památek vynikne a jsem rád, že i díky mé práci. I když si počasí nevybíráme, těší mě, že díky našemu úsilí mohou všichni každý večer krásy Prahy obdivovat."

Martin Vašíček, Vedoucí elektromontér

"Letos to bude už 20 let, co se zabývám veřejným osvětlením a v THMP jsem dostal příležitost být u zrodu nové společnosti. Ačkoli je moje práce z velké části o administrativě, díky svým zkušenostem mohu pomoci novým a začínajícím kolegům a je fajn, že se mnou konzultují svou práci – jsem vlastně manažer, psycholog i kamarád v jednom. Ve své práci se musíme leckdy vypořádat s nenadálými událostmi, ale firma se nám vždycky snaží vyjít vstříc."

Denisa Kolářová, Referentka správy VO

„Jsem ráda, že se mi naskytla možnost stát se součástí týmu THMP – společnosti, která každý den zajišťuje důležitou službu pro všechny občany.

Firma mi umožnila dále se rozvíjet nejen po pracovní stránce, ale zároveň při práci studovat obor, který se slučuje s mojí pracovní náplní. Navíc jsem ráda, že mám možnost každý den pracovat v příjemném kolektivu plném odborníků a těším se na nové příležitosti, které mi tato společnost může nabídnout.“

Pavel Čiženkov, Technik VO

„Práce v THMP pro mě není až tak velkou změnou od posledního zaměstnaní, ale musím říct, že je to příjemná změna.

Jelikož se jedná o novou firmu, tak tu mám dost možností, jak se prezentovat a přispět něčím ze své předchozí zkušenosti. Pracovní kolektiv, se kterým spolupracuji je moc fajn a jsem rád, že jsem jeho součástí. Těším se na nové příležitosti a možnosti které mi nabízí".

Jaroslav Hanuš, Elektromontér

„Když se mi naskytla možnost pracovat v THMP, neváhal jsem ani chvilku, protože se veřejné osvětlení stalo součástí mého života. Vyučil jsem se v 70. letech v tehdejším státním podniku Elektropodnik a letos to bude už 44 let, co se starám o veřejné osvětlení. Je pro mě motivací, když můžu své dlouholeté zkušenosti předávat dál a pomáhat novým a mladším kolegům.

Je skvělé vidět, že se večer i díky mě mohou lidé v Praze cítit bezpečněji. V tu chvíli je mi jasné, že má naše práce opravdu smysl.“

David Hruška, Student na praxi

"Studuji poslední ročník oboru elektrikář a na praxi v THMP jsem se dostal díky spolupráci společnosti s naší školou. Práce je zajímavá a velice členitá – od oprav a výměny patic stožárů, přes výměnu výbojek až k výměně celé lampy. Díky spolupráci se zkušenějšími kolegy se rád dozvídám finty a fígle, které mi opravy veřejného osvětlení pomáhají urychlit, zjednodušit, ale i zpestřit."

Pojďte s námi rozsvěcovat Prahu

Prohlédněte si seznam aktuálně hledaných pracovních pozic a připojte se.

Volné pracovní pozice

 

Nenašli jste vhodnou pozici?

Nevadí, i tak nám zašlete svůj životopis.

Zaslat svoje CV

Rádi se s vámi pobavíme o možnostech pracovního uplatnění.

Joomla SEF URLs by Artio