Jsme partnerem cyklu "Knihy v kobce" na náplavce

Naše společnost je partnerem cyklu moderovaných a komentovaných (ne)autorských čtení "Knihy v kobce" pod záštitou radního Jana Chabra, která budou probíhat každý první čtvrtek v měsíci na Smíchovské náplavce v Kobce 17. Projekt má i přes současnou nepříznivou dobu vnést do života veřejnosti jedinečný kulturní zážitek a připomenout nezastupitelnou roli literatury. Po přibližně půlhodinovém předčítání z knihy bude vždy následovat diskuze. V rámci akce si také můžete nechat od autora knihu podepsat. Čtení má navíc scénář „štafety“, osobnosti si tedy budou předávat pomyslnou štafetu čtení. Odborným poradcem projektu je autor mnoha bestsellerů Michal Viewegh. 

 

Vstup je zdarma, nutná ale je rezervace místa (rezervujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

První čtení s Alenou Mornštajnovou proběhne už dnes od 18 hodin. Z ohledem na vládní opatřením se uskuteční online formou livestreamu z Facebook stránky Pražské náplavky.

 

Program nejbližších čtení:

4. 2. 2021 v 18 hodin - Alena Mornštajnová

4. 3. 2021 v 18 hodin - Dora Čechová

1. 4. 2021 v 18 hodin - Michal Viewegh

 
 
 
Joomla SEF URLs by Artio
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies